Název profese Vedoucí kuchař/kuchařka
Místo výkonu práce Týn nad Bečvou
Přidáno 12.9.2024

Zaměstnavatel Základní škola Týn nad Bečvou, okres Přerov, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67066913

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Náplň práce:
příprava stravy pro mateřskou a základní školu - Vedení týmu kuchařů a pomocného personálu, včetně rozdělování úkolů a dohlížení na jejich plnění, plánování a organizace práce v kuchyni školní jídelny. Odpovědnost za dodržování hygienických standardů.Kontrola kvality připravovaných pokrmů a dodržování stanovených receptur. Řízení zásob surovin, požadavky na jejich objednání, příprava jídelního lístku a zajištění vyvážené stravy pro děti

Požadujeme:
Organizační schopnosti a systematický přístup k práci. Komunikační dovednosti pro efektivní spolupráci s kolegy a vedením školy. Znalost hygienických a bezpečnostních předpisů v oblasti veřejného stravování a požadavků na kvalitu připravovaných pokrmů. Flexibilitu a přizpůsobivost v řešení operativních problémů. Schopnost pracovat pod tlakem a efektivně řešit krizové situace.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: rolincova@skolatyn.cz;
- telefonicky na čísle 608 003 373 - Mgr. Hana Rolincová, ředitelka