Název profese Backoffice asistent/ka ve výrobní elektronické firmě
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 22.8.2024

Volné od 21.8.2024
Zaměstnavatel CRI ameba.eu, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Jsme stabilní a dynamická firma, působíme na trhu více jak 20 let a zabýváme se výrobou zajímavých elektronických zařízení, nyní nabízíme různorodou práci v administrativě.

Hledáme kolegu/kolegyni, který/á má rád/a administrativu i komunikaci s ostatními kolegy. Tvým úkolem bude vytvořit skvělé back office zázemí pro naše kolegy z nákupu, obchodu i výroby.
Náš nový kolega/kolegyně by měl/a být proaktivní, pohotový a mít příjemné vystupování.

Jaká bude náplň práce?

• Zpracování poptávek, nabídek, objednávek a další obchodní dokumentace
• Obchodní podpora pro stávající i nové zákazníky (telefon, email)
• Příprava kalkulací obchodních nabídek pro schválení
• Agenda asistenta/ky jednatele

Co od Vás očekáváme?

• Komunikativnost, samostatnost, pečlivost a spolehlivost
• SŠ vzdělání Ekonomického směru
• Základní znalost AJ
• Řidičský průkaz skupiny B aktivní
• Dobrá znalost MS Office (LibreOffice) – Word, Excel
• Praxe z výrobní firmy výhodou

A co za to nabízíme?

• Práce na plný nebo 3/4 úvazek, případně brigáda min. 3x týdně dopoledne
• Dlouhodobou spolupráci
• Různorodou, zajímavou, samostatnou a tvůrčí práci
• Finanční ohodnocení na základě Vašich schopností a dosažených výsledků
• Zajímavé pracovní zkušenosti v mezinárodní spolupráci (možnost využívat anglický jazyk)
• Řadu zaměstnaneckých výhod
• Možnost flexibilní pracovní doby

• Místo práce: Praha 9 Horní Počernice, 1 stanice od Metra B – Černý Most
• Nástup IHNED, dle dohody

Strukturovaný životopis v PDF a motivační dopis zašlete pomocí Odpovědi.

Úspěšnému kandidátovi společnost nabízí dlouhodobou perspektivu a zázemí dobrého kolektivu, dokonalé pracovní vybavení, zaškolení i další průběžná školení.