Název profese Akviziční obchodní zástupce
Místo výkonu práce Praha 3
Přidáno 17.10.2024

Volné od 17.10.2024
Zaměstnavatel Novitim s.r.o.

Jako akviziční obchodní zástupce budete mít u nás za úkol vytvořit si své vlastní portfolio klientů. :-) Hledáme člověka, který rád navazuje nové kontakty, nebojí se mluvit a chce proniknout do obchodního světa. Vidíte se v tom? Ozvěte se nám!

Náplň práce:
• Navazování nových vztahů s klienty, které si zařadíte do svého dlouhodobého portfolia :-)
• Spolupráce se zákazníky z různých oborů (výroba, strojírenství, zdravotnictví...)
• Prezentace našich marketingově-personálních služeb
• Plánování si obchodních schůzek s klienty (online i offline) v rámci Prahy
• Práce se CRM systémem

Nabízíme:
• Fixní ohodnocení, které je vázané na tvé splněné aktivity
• Neomezené bonusy – tady to ovlivníte jen vy
• HPP/IČO spolupráci
• Víkendy a svátky volné
• Flexibilní pracovní dobu
• Mobil, notebook
• Profesionální zázemí pro váš růst – od podpory zkušených kolegů po různá školení, networking...
• Super kolektiv kolegů
• Multisport kartu
• Výbornou kávu a občerstvení
• Nástup dle domluvy
• Skvělou dopravní dostupnost MHD
• Kancelář na Praze 3 - Žižkov

Požadujeme:
• Pozitivní osobnost, která ráda vyjednává :-)
• Chuť vytvořit si vlastní portfolio klientů
• Obchodní ambice a samostatnost

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!