Název profese Dispečer-HPP,skvělá mzda a další skvělé výhody
Místo výkonu práce Praha 9
Přidáno 25.9.2024

Volné od 24.9.2024
Zaměstnavatel Novitim s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Do našeho týmu hledáme zkušeného dispečera, který bude zodpovědný za efektivní plánování a koordinaci tras pro rozvoz kontejnerů na odvoz odpadu a suti. Vaším hlavním úkolem bude optimalizace tras, zajištění včasného přistavení kontejneru a komunikace s řidiči a zákazníky. Rád plánujete a organizujete? Ozvěte se a přidejte se k nám!

Náplň práce:
• Plánování a optimalizace tras pro dopravu kontejnerů na odpad a suť na území Prahy
• Komunikace s řidiči a zákazníky
• Sledování pohybu všech vozidel
• Řešení nestandardních situací a operativní úpravy tras
• Vedení evidence zakázek a jejich přidělení řidičům
• Monitorování a koordinace nenadálých situací

Nabízíme:
• Atraktivní mzdu 50 000-60 000 Kč měsíčně s možností dalšího růstu
• HPP
• Podíl na zisku
• Stravenky v hodnotě 116 Kč
• Po roce nárok na příspěvek na dovolenou ve výši 21 900 Kč
• Uděláte si řidičský průkaz skupiny C-náklady na něj uhradíme my
• Jednou za rok přistavíme kontejner zdarma vám nebo vašim rodinným příslušníkům
• Můžete využit firemního lékaře
• Firemní setkání
• Pracoviště na Praze 9

Požadujeme:
• Minimálně středoškolské vzdělání nebo výuční list s maturitou
• Výbornou znalost Prahy
• Časovou flexibilitu
• Výborné organizační a komunikační schopnosti
• Schopnost rychle řešit problémy a umění rychle se rozhodnout
• Znalost práce s PC-word, excel
• Výhodou je řidičský průkaz sk. C, pokud ho nemáte, tak ochotu si ho udělat
• Zkušenosti na pozici dispečera nebo v logistice výhodou

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!