Název profese Pracovník / pracovnice technické podpory pro televizní režii / OP
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 16.5.2024

Volné od 16.5.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

A 11 s.r.o. - Mediální skupina A 11 patří mezi významné mediální společnosti na českém trhu. Z původního vydavatelství se zaměřením na regionální zpravodajství, jsme vyrostli na plnoformátový mediální dům, který vyniká v oblastech regionálního, prémiového, lifestylového a odborného tisku, provozuje celoplošnou televizi a vytváří nezapomenutelné eventy. Naše média oslovují široké spektrum čtenářů, od předškolního věku po vysoce odborné lékařské profese až po široké masy diváků televize A 11.

Více informací o společnosti naleznete na www.a11.cz.

Do našeho týmu hledáme kolegu do týmu studiových a režijních techniků, kteří se budou podílet na výrobě a odbavení pořadů TV A11.

Náplň práce:
• obsluha režie a techniky v ní
• vkládání obrazových příspěvků během natáčení pořadů
• pomoc ve studiu při přestavbě scén jednotlivých pořadů
• příprava materiálů pro výrobu pořadů
• nasazování pořadů do vysílání
• import a kontrola pořadů od externích dodavatelů
• kontrola bezproblémového chodu vysílání

Požadujeme:
• SOU s maturitou nebo SŠ vzdělání
• základní znalost televizní techniky výhodou (není podmínkou)
• znalost práce na PC, ovládání základních programů a aplikací
• základní znalost anglického jazyka
• chuť se učit novým věcem
• flexibilitu

Nabízíme:
• práci na ŽL (OSVČ) - typ úvazku plný/částečný úvazek
• Práce pro nejrychleji rostoucí mediální skupinu v ČR
• Zajímavou práci v přátelském a dynamickém kolektivu
• Odpovídající platové ohodnocení
• Možnosti dalšího rozvoje

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: kariera@a11.cz