Název profese Obchodní zástupce pro mediální služby
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 5.9.2024

Volné od 5.9.2024
Zaměstnavatel Novitim s.r.o.

Hledáme zkušeného obchodního zástupce pro mediální služby. Budete aktivně vyhledávat nové klienty a vytvoříte si své vlastní portfolio. Zaměříte se na oblast inzerce a audio/video produkce. Pokud máte s tímto směrem zkušenosti, jste kreativní obchodník, neváhejte a přidejte se k nám!
Náplň práce:
• Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti video produkce, reklamních spotů a prezentačních videí B2B klientům
• Příprava obchodních nabídek a prezentací
• Monitorování trhu-sledování trendů na trhu digitálních médií a produkce
• Reportování

Nabízíme:
• Spolupráci na IČO s možností práce převážně z domova
• Možnost výdělku 60-80 000 Kč měsíčně: Fixní odměna + procenta ze sjednaných obchodů
• Občasná osobní setkání v kanceláři dle potřeby a domluvy
• Atraktivní a různorodou práci
• Naprostou svobodou v organizování pracovního času
• Kancelář na Praze 5

Požadujeme:
• Zkušenosti a přehled v oblasti filmové a video produkce a reklamy
• Výborné komunikační a prezentační dovednosti
• Perfektní znalost MS Office, Excelu, PowerPointu a Canvy
• Schopnost vytvářet profesionální prezentace
• Znalost online platforem a sociálních médií
• Schopnost samostatné práce
• Řidičský průkaz sk. B

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!