Název profese Ostraha prodejny DM drogerie - Praha
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 3.10.2024

Volné od 3.10.2024
Zaměstnavatel Protektia, s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Počet míst 2
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

Požadujeme:
Věk nad 18 let, doložení trestní bezúhonnosti, reprezentativní vystupování, spolehlivost a zodpovědnost. Technická zdatnost pro obsluhu digitálních kamerových systémů je výhodou ( vždy probíhá zaškolení dle stanov klienta ). Schopnost řešit krizové a mimořádné situace v rámci výkonu strážní služby (krádež, výtržnost, ohlášení události na PČR a spolupráce s orgány činnými v trestním řízení). Znalost českého jazyka slovem i písmem. Praxe a certifikát strážného výhodou.

Náplň práce:
Strážní, pochůzková a detektivní činnost na prodejně a svěřeném úseku, kamerový monitoring,
zajištění ochrany majetku a osob, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou.
Jednoduchá administrativní činnost (denní záznamy).
Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost (krádeže).

Nabízíme:
Práci ve stabilní společnosti na HPP i DPP.
Hodinové ohodnocení do výše 150 Kč.
Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti, za zjištění a vyřešení mimořádných situací.
Náborový příspěvek ve výši 5000 Kč po uplynutí tří měsíců.
Pravidelné čerpání záloh na mzdu.
Nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem.
Zprostředkování certifikátu strážného. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
Možnost rozšiřování vzdělávání v sektoru bezpečnosti a karierní růst (člen výjezdové skupiny, bezpečnostní konzultant, bezpečnostní manažer zakázek…)
Zaměstnancům dle potřeby zajišťujeme základní právní a ekonomické poradenství. Možné využití slev a výhod u našich obchodních partnerů.
Vhodné také pro osoby OZP s přiměřeným zdravotním stavem

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pobočku.
Kontakt tel. 734 881 686, Po-Pá od 9.00 -16.00, na mail: nabor1.centrum@protektia.cz