Název profese Velký nábor pozice vrátný/á
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 11.9.2024

Volné od 11.9.2024
Zaměstnavatel M&M Object security s.r.o.
Směnnost Dělené směny
Počet míst 10
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

Zaměřujeme se hlavně lidmi s OZP, kterým pomáháme se začlenit do běžného a pracovního procesu, rozvíjet se, zdokonalovat se a pracovat na sobě.

V Praze máme hned několik volných míst na ostrahu a pozice vrátný/á objektu, staveb, areálu či obchodního centra a různých stavenišť ...

Jedná se o fyzicky nenáročnou práci.

Zkrácený úvazek.

Denní a noční směny. Dle zdravotnímu stavu se dají směny naplánovat.

Individuální plánování směn, např. 4, 6-ti nebo 12-ti hodiné směny. Vše je jen o domluvě.
Náplň práce:

Dozor stavby:
U staveb je především evidence příchodu a odchodu všech osob a vozidel. Zapisuje se do knihy evidence návštěv. Občasný dozor stavby, kontrola oplocení a vjezdu do stavby. Je vybaveno závorou a vrátnicí či buňkou. Tato práce patří mezi jednodušší.

Dozor objektu, areálu, obchodní centrum :
Dozor je na vrátnici.
Opět evidence příchodu a odchodu všech osob a vozidel. Ve většině místech se evidence zapisuje do PC. Bude k tomu přiřazen kolega/kolegyně, který nového zaměstnace zaučí.
Vchod je vybaven závorami nebo turnikety.
V některých místech bývá i čipovací systém a více obchůzek po celém pracovišti.

Více informací o volných místech Vám můžete poskytnout telefonicky nebo osobně.

Můžeme úvest příklady, kde momentálně máme volná místa:
Centrum Černý Most komplex areál s turnikety, Výstaviště Průmyslový Palác - čipovací systém, Žižkov, Slivenec Praha 5 - stavba, Ořech Praha - západ - stavba, Jesenice Praha-západ - stavba ...

Nabízíme:
S naší spoluprací získáte praxi ostrahy, nové zkušenosti i zajímavé pracovní příležitosti, kde můžete nadále rozvíjet své schopnosti a dovednosti.
Práce ve stabilní firmě s pravidelným měsíčním příjmem.
Zaručená mzda + příplatky dle zákoníku práce.
Individuální plánování směn a počtu pracovních hodin.
Pracovní smlouva. Zkrácený úvazek.

Požadujeme:
Bezúhonnost, min. věk 18 let, potvrzení ID - OZP.
Certifikát strážného a praxe není podmínkou. Zaučíme a vše vysvětlíme.
Spolehlivost, dobré vystupování, odhodlanost se učit novým věcem, chuť pracovat.

Kontaktovat nás můžete telefonicky PO, ST, ČT, PÁ od 8:00 - 15:00 a v ÚT od 8:00 - 13:00 hodin.

Tel.: 605 599 731
E-mail: personalmmsec@seznam.cz