Název profese Obchodní zástupce
Místo výkonu práce Praha 3
Přidáno 4.9.2024

Volné od 3.9.2024
Zaměstnavatel Novitim s.r.o.

Pozice obchodního zástupce tě láká ale jsi junior a nemáš za sebou ještě tolik zkušeností? To vůbec nevadí! Naučíme tě, jak to v obchodním světě chodí a ty si pak můžeš pěkně vydělat! Od tebe potřebujeme jen pozitivní přístup a nemít strach se “prodat”. :-)

Náplň práce:
• Aktivní telefonické oslovování potencionálních zákazníků
• Tím si vytvoříš své vlastní portfolio klientů, ze kterých si uděláš svoje stálice :-)
• Domlouvání a absolvování schůzek, kde představíš naše služby (personálně – marketingové kampaně)
• Zacílíš na klienty především v oblasti Prahy
• Zaznamenávání obchodních aktivit v našem CRM systému
• Fungujeme a podporujeme se nejlépe společně v kanceláři – home office proto u nás nenajdeš

Nabízíme:
• Motivující fixní ohodnocení, které je vázané na tvé aktivity
• Bonusy bez omezení – na ty máš vliv jen ty :-)
• HPP/IČO spolupráci
• Víkendy a svátky volné
• Flexibilní nastavení pracovní doby
• Mobil, notebook
• Čistou hlavu – zaklapneš notebook a tím tvůj pracovní den končí :-)
• Vstupní zaškolení a neustálá podpora v průběhu spolupráce
• Kolektiv prima lidí
• Networkingy, školení...
• Multisport kartu
• Výbornou kávu a občerstvení
• Nástup co nejdříve
• Skvělou dopravní dostupnost MHD
• Kancelář na Praze 3 - Žižkov

Požadujeme:
• Pozitivního člověka, kterého baví se hecnout a šlápnout do toho :-)
• Chuť s námi do obchodního světa vstoupit a vše se naučit
• Spolehlivost a nemít strach mluvit :-)

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!