Název profese Technical support Engineer
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 25.9.2024

Zaměstnavatel Sonus Networks s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 67091380

KONTAKT: Alice Charvátová, tel.: 739554244 (Pondělí - Pátek 9:00 -16:00h), e-mail: acharvatova@rbbn.com

Požadavky: Angličtina na velmi dobré úrovni, Zkušenosti s VoIP signalizací a přenosem médií, jako je SIP, Schopnost odstraňovat a opravovat různé technické problémy, Schopnost číst a analyzovat soubory protokolu a trasování sítě, Efektivní komunikace se zákazníky, kolegy a manažery.

Co by měl/a znát: Zázemí a zkušenosti v oblasti starší telefonie a signalizace (SS7 ISUP, PRI, atd.), Zkušenosti se signalizací a přenosem médií jako VoLTE, WebRTC, Pracovní znalost Linux/UNIX, Znalost IP sítí, základního IP směrování, firewallů a bezpečnostních aspektů, Zkušenosti s Session Border Controller.

Náplň práce: Přímá interakce se zákazníky, mezinárodní tým podporující mezinárodní zákaznickou základnu, technické odstraňování problémů, práce se staršími a nejmodernějšími telekomunikačními platformami.
Multisport karta, stravenky, lekce anglického nebo českého jazyka, občerstvení na pracovišti

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Hlavní město Praha

Hlavní město Praha
5000 Kč za úkon
ABZAKOVO spol.s.r.o.
Magistrát Hlavního města Praha
75000 - 90000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Hofmann Wizard s.r.o. - Import
Skanska a.s.

Mzda

od 30000 do 45000

Volné pracovní místo Technical support Engineer je vystaveno v regionu Hlavní město Praha .