Název profese Přírodovědní analytik diagnostik - centrum toxikologie a zdrav. bezpečnosti
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 12.9.2024

Zaměstnavatel Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 67088243

Ing. Daniela Winklerová Eva Voráčová, tel.: +420267082318, e-mail: eva.voracova@szu.cz

Hlavním náplň práce: odborná práce v oboru hodnocení zdravotní bezpečnosti doplňků stravy a dalších druhů potravin, expertizní činnost v oboru bezpečnosti potravin, poradenská činnost Požadavky: VŠ vzdělání chemického nebo přírodovědného zaměření, kurz AKK výhodou, praxe v oboru hodnocení zdravotní bezpečnosti potravin výhodou, schopnost samostatné vědecké práce a publikační činnosti, uživatelská znalost práce na PC, znalost anglického jazyka. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

zaměstnanecké výhody:

Pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, dovolená v délce 5 týdnů, indispoziční volno, karta MultiSport, firemní školka

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Hlavní město Praha

Hlavní město Praha
OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
40000 - 50000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
40000 - 60000 Kč za měsíc
35000 - 60000 Kč/měsíc
ProfesKontakt, s.r.o.
Advantage Consulting, s.r.o. - Praha

Mzda

od 27250 do 48810