Název profese Ostraha prodejen DM Drogerie
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 12.9.2024

Zaměstnavatel GADO s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
Počet míst 2
Reference 67088205

kontakt: e-mail: nabor.centrum@gado.cz
tel.: +420 734 881 689, Po - Pá 08:00-17:00

Nabízena volná místa na těchto prodejnách :

Praha-Vokovice, Centrum Bořislavka, Evropská 866/65
Praha 8-Kobylisy, Burešova ul. 1899/4, OC Ládví
Praha 6-Řepy, Makovského 1349/2a, OC Řepy
Praha 9-Prosek, Vysočanská 382/20, Billa Prosek
Praha 3-Žižkov, Vinohradská 2828/151, Atrium Flora
Praha 9-Vysočany, Freyova 945/35, NC Fénix
Praha 9-Libeň, Českomoravská 2420/15a, Galerie Harfa
Praha 6-Holešovice, Milady Horákové 109/116, Hradčanská Office Center
Praha 1, Jindřišská 900/7
Praha 8-Bohnice, Lodžská 850/6, OC Krakov
Praha 1, Vodičkova 699/30
Praha 5-Zličín, Řevnická 1/121, Metropole Zličín
Praha5-Hlubočepy, Tilleho nám. 792/2
Praha1-Palladium, Nám. Republiky 1079/1a

Nástup možný ihned.

Požadujeme:
Věk nad 18 let, doložení trestní bezúhonnosti, reprezentativní vystupování, spolehlivost a zodpovědnost. Technická zdatnost pro obsluhu digitálních kamerových systémů je výhodou ( vždy probíhá zaškolení dle stanov klienta ). Schopnost řešit krizové a mimořádné situace v rámci výkonu strážní služby
(krádež, výtržnost, ohlášení události na PČR a spolupráce s orgány činnými v trestním řízení).
Znalost českého jazyka slovem i písmem. Praxe a certifikát strážného výhodou.

Náplň práce:
Strážní, pochůzková a detektivní činnost na prodejně a svěřeném úseku, kamerový monitoring,
zajištění ochrany majetku a osob, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou.
Jednoduchá administrativní činnost (denní záznamy).
Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost (krádeže).

Nabízíme:
Práci ve stabilní společnosti na HPP i DPP.
Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti, za zjištění a vyřešení mimořádných situací.
Náborový příspěvek ve výši 5000 Kč po uplynutí tří měsíců. Pravidelné čerpání záloh na mzdu.
Nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem. Zprostředkování certifikátu strážného.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
Možnost rozšiřování vzdělávání v sektoru bezpečnosti a karierní růst (člen výjezdové skupiny, bezpečnostní konzultant, bezpečnostní manažer zakázek…)
Zaměstnancům dle potřeby zajišťujeme základní právní a ekonomické poradenství. Možné využití slev a výhod u našich obchodních partnerů.
Vhodné pro osoby OZP s přiměřeným zdravotním stavem.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Kontakt tel. 734 881 689, Po - Pá od 8:00 - 17:00 h.
Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.centrum@gado.cz