Název profese Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 10.9.2024

Zaměstnavatel OBVODNÍ SOUD PRO PRAHU 3
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67087075

Pivoňková Kateřina Mgr., Ph.D., e-mail: kpivonkova@osoud.pha3.justice.cz

Pracovní náplň:
- řízení motorových vozidel o celkové hmotnosti do 3,5 t, a to s cestujícími nebo s nákladem při krátkých i dálkových cestách v rámci ČR
- vedení záznamů o provozu přiděleného motorového vozidla při přepravě osob nebo nákladu
- zajišťování nakládky i vykládky nákladu motorového vozidla
- provádění kontrol a zajišťování provozuschopnosti přiděleného motorového vozidla včetně povinných servisních prohlídek a oprav
- provádění drobných oprav přiděleného motorového vozidla
- provádění údržby exteriéru a interiéru přiděleného motorového vozidla
- doručování soudních písemností dle platného rozvrhu práce
- plnění dalších úkolů dle pokynů zadaných nadřízeným zaměstnancem
Kvalifikační předpoklady:
- střední vzdělání s maturitou nebo střední vzdělání s výučním listem
- řidičský průkaz skupiny B
Požadavky:
- praxe v řízení motorového vozidla minimálně 2 roky
- dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
- odpovědnost a spolehlivost
- fyzická zdatnost
- zdravotní způsobilost
Platové zařazení:
- 4. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (plat dle délky praxe v rozmezí od 15.020, - Kč do 21.750, - Kč - v poměru dle rozsahu úvazku)
Dále nabízíme:
- možnost souběžného výkonu více druhů prací nabízených zaměstnavatelem na dalších volných pracovních pozicích u téhož zaměstnavatele (kombinace dle domluvy do pracovního úvazku v rozsahu 1,0)
- 200 hodin (5 týdnů) dovolené (v poměru dle rozsahu úvazku)
- 5 dnů indispozičního volna
- zvláštní příplatek (§ 129 zákoníku práce) 1.300,- Kč (v poměru dle rozsahu úvazku)
- příspěvek na stravování v hodnotě 110 Kč/den (tzv. stravenkový paušál)
- příspěvek na produkty spoření na stáří 500,- Kč měsíčně
- možnost přiznání osobního příplatku a odměn dle dosažených pracovních výsledků

Místo výkonu práce:
- území České republiky
- místo nástupu na pracovní cesty z pracoviště Jagellonská 5, 130 00 Praha 3
Pracovní poměr:
- pracovní úvazek v rozsahu 0,5 tj. 20 hodin týdně čisté pracovní doby (rozvržení pracovní doby se určuje rozvrhem práce a vnitřními předpisy zaměstnavatele)
- na dobu určitou 1 roku s tříměsíční zkušební dobou s možností změny na dobu neurčitou

5 dnů indispozičního volna, příspěvek na stravování, příspěvek na produkty spoření na stáří