Název profese Referent/ka majetkové správy
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 3.9.2024

Zaměstnavatel MINISTERSTVO VNITRA
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP), Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67085089

KONTAKT - Ing. Tomáš Vlašánek, tel.: +420 724 181 878, e-mail: tomas.vlasanek@hzscr.cz

Požadavky:

vysokoškolské vzdělání, výpis z rejstříku trestů, dobrá uživatelská znalost práce s PC, zejména MS Office, flexibilita, spolehlivost, odpovědnost, pracovitost, praxe ve státní správě výhodou; znalost veřejných zakázek výhodou.

Pružná pracovní doba.

Uchazeč doloží životopis a doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Náplň práce:

koordinace postupů veřejného zadavatele při zadávání veřejných zakázek za používání různých druhů zadávacího řízení u GŘ HZS ČR. VOLNÉ IHNED.

Platové zařazení v 12. platové třídě (NV č. 264/2022 Sb.) - platový stupeň dle odborné praxe.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Hlavní město Praha

Hlavní město Praha
80000 - 120000 Kč za měsíc
HR Direct s.r.o.
185 Kč za hodinu
ABZAKOVO spol.s.r.o.
Advantage Consulting, s.r.o.
40000 - 55000 Kč/měsíc
ProfesKontakt, s.r.o.
Magistrát Hlavního města Praha

Mzda

od 27250 do 40120

Volné pracovní místo Referent/ka majetkové správy je vystaveno v regionu Hlavní město Praha .