Název profese Referent/ka fiskální politiky, rozpočtu a financování
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 3.9.2024

Zaměstnavatel MINISTERSTVO VNITRA
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP), Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67085088

kontakt - Bc. Kateřina Hlaváčová, e-mail: katerina.hlavacova@hzscr.cz

Požadavky:

vysokoškolské vzdělání výhodou - obor vzdělání ekonomické vědy, popřípadě PO, IZS nebo KŘ, výpis z rejstříku trestů, dobrá uživatelská znalost práce s PC, zejména MS Office, znalost práce v SMVS a ve spisové službě GINIS výhodou, flexibilita, spolehlivost, odpovědnost, pracovitost, praxe ve státní správě výhodou; znalost zákona č.218/2000 Sb., rozpočtová pravidla; zkušenosti v oblasti financování ve státní správě a případná znalost resortu MV.

Pružná pracovní doba.

Uchazeč doloží životopis a doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Náplň práce: Vedení agendy investičních výdajů na úrovni gestora programového financování; podílí se na přípravě návrhu státního rozpočtu a na rozpisu a čerpání rozpočtu výdajů v oblasti programového financování. VOLNÉ od 1.11.2024. Doba určitá do 31.8.2025 - zástup za rodičovskou dovolenou.

Platové zařazení v 12. platové třídě (NV č. 264/2022 Sb.) - platový stupeň dle odborné praxe.

Zaměstnanecké výhody :
5 týdnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna, závodní stravování/stravenky, osobní příplatek po zapracování.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Hlavní město Praha

Hlavní město Praha
80000 - 120000 Kč za měsíc
HR Direct s.r.o.
185 Kč za hodinu
ABZAKOVO spol.s.r.o.
Advantage Consulting, s.r.o.
40000 - 55000 Kč/měsíc
ProfesKontakt, s.r.o.
Magistrát Hlavního města Praha

Mzda

od 27250 do 40120

Volné pracovní místo Referent/ka fiskální politiky, rozpočtu a financování je vystaveno v regionu Hlavní město Praha .