Název profese Asistent/ka
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 3.9.2024

Zaměstnavatel MINISTERSTVO VNITRA
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67085085

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM - Bc. Kateřina Hlaváčová, e-mail: katerina.hlavacova@hzscr.cz

Požadavky:

středoškolské vzdělání s maturitou, výpis z rejstříku trestů, dobrá uživatelská znalost práce s PC, zejména MS Office, internet; flexibilita, spolehlivost, odpovědnost, pracovitost; odolnost vůči stresu; praxe výhodou; znalost práce s EKIS a GINIS výhodou. Řidičské oprávnění skupiny "B" výhodou.

Pružná pracovní doba.

Uchazeč doloží životopis, případně reference a doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Náplň práce:

vedení sekretariátu náměstka pro sekci řízení lidských zdrojů, zejména agenda pracovní doby sekce, vedení spisové služby sekce, řešení chodu sekretariátu, řešení reprezentačního fondu sekretariátu a další obdobné činnosti. VOLNÉ OD 1.10.2024.

Platové zařazení v 9. platové třídě (NV č. 264/2022 Sb.) - platový stupeň dle odborné praxe.

ZAM. VÝHODY :
5 týdnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna, mobil, notebook, závodní stravování/stravenky, osobní příplatek po zapracování.