Název profese Front Office Supervisor
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 3.9.2024

Zaměstnavatel Hotel Lucemburská, s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67079678

Koryťáková Lenka, e-mail: l.korytakova@cpihotels.com
Náplň práce
organizace práce v týmu a vedení směny
především péče o hosty, check-in a check-out a řešení dotazů a požadavků od hostů
poskytování informací hostům o nabízených službách hotelu, zajišťování přepravy hostů, rezervace vstupenek atd.
příprava běžných denních statistik o příjezdech, pobytech i odjezdech
pracujeme primárně se systémem Opera (není to podmínka pro nástup, rádi vás se systémem naučíme)
jsme menší tým, čili každodenní komunikace a spolupráce s dalšími odděleními je samozřejmostí

Požadujeme
Zkušenost z recepce z hotelového prostředí je nutná
Hledáme otevřeného a komunikativního profesionála, který se nebude bát s úsměvem zodpovědět hostům jejich otázky a požadavky, řešit nastalé situace, komunikovat po telefonu a zajistit skvělý servis.

Příspěvek na kartu Multisport, na penzijní pojištění, stravování v hotelové kantýně, pobyty za zvýhodněné ceny v ostatních hotelech hotelové sítě