Název profese Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 25.7.2024

Zaměstnavatel MSD IT Global Innovation Center s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 67068491

Bláhová Žaneta, e-mail: zaneta.blahova@ibs-sro.cz

Náplň práce a schopnosti:
- Zajišťovat plánování a řízení sítí se zaměřením mimo jiné na iniciativy týkající se neustálého zlepšování služeb, připomínání zranitelností a dlouhodobé nápravy v rámci globální sítě.
- Vést globální implementace a spolupracovat s globálními týmy, které realizují komplexní iniciativy v oblasti udržování sítě
- Působit jako myšlenkový vůdce, inovátor a hybatel změn, který ovlivňuje a řídí implementační strategie a proaktivně sdílí znalosti se členy týmu.
- Podporovat více produktových týmů využívajících metodiky Kanban/Agile Scrum.
- Zajišťuje, aby se tým soustředil na kvalitu a průběžné dodávky
- Zajišťuje přehled o cílech, závazcích a pokroku v dodávkách a zároveň spravuje finanční rozpočet
- Aktivně identifikuje překážky a vhodně je řeší s využitím sítě kolegů a formálních kanálů (včetně případné eskalace).
- Rozumí produktu a poskytuje přehled o pokroku týmu při plnění závazků a výsledků a proaktivně řeší dotazy
- Efektivně rozvíjí a usnadňuje týmové a programové akce prostřednictvím jasné a stručné komunikace.

Požadavky:
- Alespoň 6 let zkušeností s realizací síťových projektů nebo řešení pro velkou společnost s 10 000 a více zaměstnanci s celosvětovým pokrytím.
- Vynikající vůdčí schopnosti
- Vynikající komunikační a kooperační dovednosti
- Silné dovednosti v oblasti řešení problémů a ovlivňování
- Zkušenosti s agilní metodikou a plánovacími nástroji, jako jsou Jira, Jira Align a Confluence
- Znalost řízení služeb a osvědčených postupů (příklad ITIL) - incidenty, problémy, změny
- Znalost nástrojů ITSM, jako jsou ServiceNow a Remedy
- Ideální je porozumění službám pro spolupráci (hlasové, video, webové konference a webcasting).
- Vybraný uchazeč bude mít vynikající schopnosti v oblasti řízení času, bude samostatný a
- schopen stanovovat priority podle obchodních potřeb s minimálním dohledem