Název profese Odborný pracovník centra epidemiologie a mikrobiologie
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 27.6.2024

Zaměstnavatel Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 67067251

Obdržálková Hana, tel.: +420 267 082 897, e-mail: hana.obdrzalkova@szu.cz

Hlavním náplň práce: Odborná práce v oboru epidemiologie infekčních nemocí včetně spolupráce s MZ ČR, KHS a mezinárodními organizacemi. Zpracování a analýza dat z inf. systémů hyg. služby. Požadujeme: VŠ vzdělání medicínského nebo přírodovědného zaměření, praxe nebo atestace v oboru epidemiologie či hygiena a epidemiologie nebo absolvování AKK výhodou, schopnost samostatné vědecké práce a publikační činnosti, uživatelská znalost práce s PC, znalost AJ nutná, znalost ČJ nutná. Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 podle doložené odborné praxe. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Zaměstnanecké výhody: Pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, dovolená v délce 5 týdnů, indispoziční volno, karta MultiSport, firemní školka

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Hlavní město Praha

Hlavní město Praha
Hofmann Wizard s.r.o. - Import
38000 - 43000 Kč za měsíc
HR Direct s.r.o.
60000 - 75000 Kč/měsíc
ProfesKontakt, s.r.o.
50000 - 70000 Kč za měsíc
JOBSTART s.r.o.
Advantage Consulting, s.r.o. - Praha

Mzda

od 32910 do 63580

Volné pracovní místo Odborný pracovník centra epidemiologie a mikrobiologie je vystaveno v regionu Hlavní město Praha .