Název profese Montážní elektrotechnik/čka pro silnoproud
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 25.6.2024

Zaměstnavatel Dopravní podnik hl.m. Prahy ,akciová společnost
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67066614

DS 2024/278273
Kontakt: e-mail: merkovam@dpp.cz
Vaším úkolem bude:
" Elektromontážní práce v systému trolejového vedení v celé síti tram., MHD, elektricky ovládaných výměn
" Vytápění výměn a preferencí tramvají SSZ
" Provádění údržbových prací a oprav, práce realizované v beznapěťovém stavu i pod napětím
" Montážní práce při rekonstrukcích
" Práce ve výškách na pracovní plošině s jejich ovládáním
" Měření a diagnostika zařízení
Co od Vás očekáváme:
" praxe výhodou
" Obor vzdělání: elektrotechnika / elektromontér
" Kurzy a školení: zákon 250/2021 Sb.
Nástup možný dohodou

Zaměstnanecké výhody:
" Výrazně zlevněné zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky (Lítačka - roční kupón na MHD a "vlak PHA")
" Penzijní připojištění po roce výkonu práce v hodnotě 1 600 Kč/měsíc
" 3 dny zdravotního volna s náhradou mzdy (tzv. sick days)
" 5 týdnů dovolené
" Příspěvek na stravování formou stravenek nebo stravenkového paušálu v hodnotě 140 Kč
" Poukázky FLEXIPASS ve výši 4 000 Kč/rok nebo příspěvku na doplňkové spoření nebo penzijní připojištění ve výši 5 000 Kč/rok
" Příspěvek na dětskou rekreaci až do výše 8 000 Kč/rok
" Pro vybrané profese pojištění odpovědnosti
" Zázemí velké společnosti s dlouholetou tradicí