Název profese IT Analytik bankovních aplikací
Místo výkonu práce Praha 5
Přidáno 23.8.2024

Volné od 23.8.2024
Zaměstnavatel Novitim s.r.o.

Jste zkušení medioři nebo senioři v bankovních systémech a máte praxi s modelovacími a vizuálními nástroji? Rádi komunikujete a předáváte své nápady dál? Buďte tam, kde se buduje srdce byznysu a vymyslete s námi digital workspace nové generace.

Jaká je náplň práce:
• Budování nového Next Generation digital workspace
• Analýza aplikací a autentizace uživatele a end-pointu
• Modelování pomocí UML
• Mapování autentizačního flow
• Práce s uživatelským scénářem (use-case)
• Navrhování řešení a vytváření technické dokumentace
• Dohlížení nad správnou realizací úprav
• Denní komunikace uvnitř projektového týmu i s ostatními týmy

Co nabízíme:
• Spolupráci na IČO
• Ohodnocení od 6-7800 Kč za MD a výše (záleží na zkušenostech a senioritě)
• Kombinaci remote (2 dny) a on-site (3 dny)
• Kancelář v Praze 5
• Od 9 do15 hod vás potřebujeme mít na příjmu, jinak si určíte pracovní dobu sami
• Přístup k nejnovějším technologiím
• Neustálý rozvoj v dané oblasti
• Možnost mít se na koho obrátit a poradit se
• Dlouhodobou spolupráci na významných projektech
• Využití angličtiny

Co potřebujete:
• Prokazatelné zkušenosti s modelováním pomocí UML (umíte jasně strukturovat své myšlenky a předat je dál do týmu)
• Znáte core banking systémy minimálně na úrovni mediora
• Umíte pracovat s nástroji pro vizuální modelování a diagramy (např. Enterprise Architect, Visio apod.)
• Jste komunikativní a nedělá vám potíže jednat s kolegy v týmu i klienty
• Domluvíte se anglicky na úrovni B2/B3 (komunikace s klientem a technická dokumentace je v AJ)
• Pro efektivní předávání plánu a nápadů se vám bude hodit zkušenost s nástroji jako JIRA nebo Confluence

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!