Název profese Projekt manažer/ka pro bezpečnostní technologie - Praha
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 26.9.2024

Volné od 26.9.2024
Zaměstnavatel Mark2 Corporation Czech a.s.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Úvodní představení

Společnost M2C, technologická divize Innovis:
Jsme hrdí na to, že naše inovativní produkty a služby pomáhají chránit naše zákazníky před různými hrozbami a nebezpečím. Naše portfolio zahrnuje širokou škálu technologických řešení, která se vyznačují nejvyšší kvalitou a spolehlivostí.

Pracovní nabídka

Náplň práce:

Řízení a koordinace projektů v oblasti bezpečnostních technologií od počátečního plánování až po úspěšnou implementaci a nasazení
Spolupráce s týmem odborníků na vývoji a inženýrství při designu a realizaci projektů.
Monitorování a kontrola rozpočtu, časového plánu a kvality dodávaných produktů a služeb.
Komunikace a budování přátelských vztahů se zákazníky, abychom dosáhli maximální spokojenosti.
Identifikace a řešení případných problémů a rizik v průběhu projektů.
Požadujeme:

Zkušenosti s řízením projektů v oblasti bezpečnostních technologií minimálně 2 roky.
Detailní znalost CCTV, PZTS, EPS, ACS a dalších moderních zabezpečovacích systémů.
Zkušenosti s využitím moderních bezpečnostních technologií, např. video analytika, výhodou.
Schopnost efektivně komunikovat a spolupracovat se zákazníky.
Analytické a organizační schopnosti a schopnost pracovat pod tlakem.
Znalost metodik řízení projektů (např. Prince2, PMI) výhodou
Znalost AJ výhodou
Nabízíme:

Mzda od 60 000Kč.
Možnost profesního růstu a rozvoje v rámci dynamického prostředí společnosti Innovis.
Podporu pro další vzdělávání a certifikace v oblasti projektového řízení.
Příležitost pracovat na zajímavých a náročných projektech s moderními technologiemi.
Záloha mzdu kdykoliv.
Příspěvek na stravování.
Příjemný a přátelský kolektiv.
Pracovní smlouva na rok, poté při oboustranné spokojenosti na neurčito
Pojďte s námi změnit svět bezpečnostních technologií!

Pokud vás práce zaujala, tak neváhejte a přijďte na informativní pohovor do M2C! Zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Těšíme se na vaši odpověď!