Název profese Technický pracovník - údržbář
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 16.5.2024

Volné od 16.5.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Úřad průmyslového vlastnictví je jedním z ústředních orgánů státní správy České republiky a plní především funkci patentového a známkového úřadu.

Úřad průmyslového vlastnictví hledá kolegu do oddělení technických služeb na pozici technický pracovník – údržbář.

Náplň práce:
• zajišťování údržby, běžných oprav, prohlídek a prověrek technické způsobilosti strojů (vyjma výpočetní techniky) a zařízení budov
• zajišťování autodopravy

Požadujeme:
• střední vzdělání s maturitní zkouškou
• zařazení zaměstnance s dosaženým nižším vzděláním se řídí § 3 a 4 nařízení vlády č. 341/2017 Sb. (dochází k odečtení části započitatelné praxe)
• platný svářecí průkaz - svařování elektrickým obloukem
• ŘP sk. B
• jako řidič osobního automobilu naježděno min. 150 tis. km
• praxe na obdobné pozici v délce min. 5 let

Výhodu:
• praxe v oblasti správy a údržby budov

Nabízíme:
• práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• platové zařazení podle přílohy č. 1 nařízení vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů (7. platová třída)
• možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)
• bonusy: závodní stravování, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, rekreaci nebo sportovní aktivity, rekreační zařízení v Lužických horách, 5 týdnů dovolené/rok, 5 dnů sick-days/rok
• příjemné pracovní prostředí

Kompletní informace o nabídce pracovního místa jsou zveřejněny na stránkách:

Místo práce: Praha

Termín nástupu: srpen 2024 nebo dle dohody

Písemné nabídky, včetně strukturovaného životopisu, posílejte na níže uvedený kontakt:

Úřad průmyslového vlastnictví, Antonína Čermáka 2a, 160 68 Praha 6
oddělení Kancelář úřadu
e-mail: vyberovarizeni@upv.gov.cz
tel: 220 383 350

Na tuto pracovní pozici můžete reagovat pouze do 16. 6. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.