Název profese Servisní technik diesel agregátů
Místo výkonu práce centrála Praha
Přidáno 20.6.2024

Volné od 20.6.2024
Zaměstnavatel salviaag1
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Pro našeho významného klienta stabilní českou technologickou společnost s 30-ti letou tradicí, obsazujeme pracovní pozici: Servisní technik diesel agregátů.

Pro danou pozici od Vás potřebujeme:
ÚSO vzdělání oboru elektrikář nebo autoelektrikář/ elektromechanik/ mechanik motorář nebo SŠ vzdělání v technických oborech
Platnou vyhlášku č.50, min. §6
Praxe s instalací nebo servisní praxe na diesel agregátech je velkou výhodou
Dobré komunikační dovednosti a proklientský přístup
Časovou flexibilitu pracovní pohotovosti 24×7
Řidičský průkaz sk. B aktivní řidič
Základní znalost anglického jazyka výhodou

Náplň práce na dané pozici:
Servisní činnost a opravy elektrické části diesel agregátů až do velikosti 1000 kVA, související elektroinstalace a řídících systémů u zákazníků v rámci celé ČR.
Zpracování výstupních protokolů
Příprava pracovních pomůcek a materiálu

Náš klient nabízí:
Platové ohodnocení dle zkušeností a praxe, roční bonusy
Kvalitní zaškolení a po získání praxe možnost odborných školení v zahraničí
25 dní dovolené + 4 dny sick days
Notebook, služební telefon/SIM a osobní automobil k služebním i k soukromým účelům
Balíček firemních benefitů
Nástup ihned nebo dle dohody