Název profese Prodavači smíšeného zboží
Místo výkonu práce Vestec
Přidáno 21.9.2024

Zaměstnavatel Ngoc Nguyen Van
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 67090569

Nguyen Van Ngoc, tel.: 773676929 - St-Čt: 15:00-17:00, e-mail: tuandinh0911@gmail.com

Náplň práce: Práce s pokladnou v obchodu s asijskými výrobky, doplňování zboží, objednávání zboží u dodavatelů
Požadujeme: zdatnost, časová flexibilita, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost, umět s pokladním systémem, občasné směny o víkendech, znalost ve asijkých sortimentech. Zájemci ozývejte se telefonicky t.č. 792548091 od středy do čtvrtka v čase od 15 - 17 hod nebo pište email: tuandinh0911@gmail.com.