Název profese Pracovník technických služeb
Místo výkonu práce Černošice
Přidáno 19.9.2024

Zaměstnavatel MĚSTO ČERNOŠICE
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67089835

První kontakt se zaměstnavatelem:Marie Konrádová,606086686,marie.konradova@mestocernosice.cz
Upřesňující informace:
Město Černošice přijme na volné pracovní místo pracovníka pro odbor Technických služeb. Hledáme kolegyni/kolegu do týmu technických služeb v Černošicích, který má chuť pracovat a podílet se na údržbě veřejného prostranství.
Co Vás čeká?
Drobné údržbářské a stavební práce, úklidové práce k zajištění čistoty města, údržba městské zeleně a další práce dle pokynů vedoucího.
Co požadujeme?
-SOU nebo SOŠ ideálně technického nebo zahradnického zaměření
-platný řidičský průkaz sk.B (C,T výhodou!)
-ochotu pracovat mimořádně i ve dnech pracovního volna a klidu
Co nabízíme?
-místo výkonu práce v Černošicích
-platové ohodnocení dle nařízení vlády č.341/2017 Sb. ve znění pozdějších předpisů + osobní příplatek a zvláštní složky platu
-pracovní poměr na dobu určitou (max. 1 rok) s možným prodloužením na dobu neurčitou
-termín nástupu ihned, případně del dohody
-zaměstnanecké benefity až v hodnotě 50.000 Kč ročně
Změstnanecké výhody:
dovolená 5 týdnů,5 dnů zdravotního volna, stravné ve výši 150 Kč za odpracovaný den (zaměstnanec nic nedoplácí)