Název profese Stavbyvedoucí
Místo výkonu práce Kostelec nad Černými lesy
Přidáno 8.10.2024

Volné od 4.10.2024
Zaměstnavatel Novitim s.r.o.

Jako stavbyvedoucí u nás budete řešit zakázky v okolí Kostelce nad Černými lesy. :-) Ať už jste junior, který se chce profesně rozvíjet v oblasti stavebního řízení nebo ostřílený stavbyvedoucí, v obou případech vás rádi uvítáme.

Náplň práce:
• Řízení a organizace prací na stavbách (zakázky v okolí Kostelce nad Černými lesy)
• Komunikace a koordinace dodavatelů, investorů...
• Kontrola kvality a plnění termínů zakázek
• Zodpovědnost za dodržování rozpočtu a stavebních předpisů
• Komunikace s investory, projektanty a subdodavateli

Nabízíme:
• Ohodnocení dle vašich zkušeností a snahy :-)
• Vyplácení motivujících odměn v závislosti na odvedené práci
• Šanci pro juniorní uchazeče ale i zkušené stavbyvedoucí s praxí
• Možnost profesního růstu
• Možnost spolupráce na HPP/IČO
• Auto i pro soukromé účely
• Flexibilní pracovní dobu a home office – rozvržení práce je na vás
• Řízení zakázek v okolí Kostelce nad Černými lesy
• Mobil s neomezeným tarifem, notebook
• 5 týdnů dovolené
• Zajistíme vám také v případě potřeby ubytování v jednopokojovém bytě
• Práce v přátelském týmu
• Šanci pro realizaci vlastních nápadů
• Darkové balíčky a poukazy na Vánoce
• Veškeré potřebné školení pro váš další posun
• Firemní večírky a akce
• Kancelář firmy – Kostelec nad Černými lesy

Požadujeme:
• Orientaci ve stavební dokumentaci
• Zkušenosti jsou vítány ale uvítáme i juniorní nadšence :-)
• Řidičský průkaz sk.B
• Organizační schopnosti a důslednost

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!