Název profese Prodavač/ka potravinářského zboží
Místo výkonu práce Kostelec nad Černými lesy
Přidáno 2.10.2024

Zaměstnavatel RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67093372

Upřesňující údaje:
Náplň práce:
V Řeznictví RABBIT budete prodávat zaručeně čerstvé a kvalitní maso a uzeniny za slušné ceny. A díky Vám se zákazníci budou rádi vracet.
Aktivní nabídkou spokojenému zákazníkovi můžete zvýšit prodej a získat motivační ohodnocení.
Do pultu budete doplňovat již porcované čerstvé maso a uzeniny. Mimo otevírací dobu provádí celý kolektiv sanitaci řeznictví.
Nabízíme:
Práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu
Důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu. Časově nenáročnou směnnost, flexibilitu Motivační ohodnocení v závislosti na tržbě
Požadujeme:
samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se, vyučení a praxe v oboru VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme) trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami, příjemné vystupování

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
Naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu
Odměny za jubilea