Název profese Obsluha a údržba tepelného hospodářství
Místo výkonu práce Vimperk
Přidáno 11.9.2024

Zaměstnavatel Energie AG Teplo Vimperk s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67077047

Hlavní pracovní poměr - pracovní náplň
Obsluha kotle na biomasu včetně zavážení paliva, obsluha kogenerační jednotky, plynové kotelny, předávacích stanic a domovních plynových kotelen
Práce při opravách a údržbě tepelného hospodářství (výměna ventilů, čištění filtrů, montáž měřidel, apod.)
Topenářská a instalatérská činnost; pohotovostní služba
Požadujeme
Vzdělání alespoň základní
Řidičské oprávnění skupiny B, případně jeho získání do 6 měsíců.
Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
Nabízíme
Vhodné i pro kvalifikace " opravář zemědělské techniky" " opravář lesnické techniky" a podobné obory
Zaškolení a seznámení s prací pod vedením zkušeného pracovního kolektivu
Průměrný měsíční plat 43 000 - 55 000,- dle vzdělání a dosažené praxe
Práce ve stabilní společnosti
Podpora dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
Příspěvky a odměny dle kolektivní smlouvy
25 dní dovolené
Svářecí průkaz nebo kvalifikace elektro výhodou - po dohodě je pomůžeme financovat
Řidičské oprávnění skupiny T nebo C výhodou - po dohodě je pomůžeme financovat
Pracovní smlouva na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce