Název profese Poradce/konzultant v agendě ZAM
Místo výkonu práce Plzeň
Přidáno 5.9.2024

Zaměstnavatel Úřad práce České republiky
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67085866

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů
Poradce/konzultant v agendě ZAM

Pracoviště:
Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Plzni
Kontaktní pracoviště Plzeň - sever, pracoviště Nýřany
Oddělení zprostředkování, evidence a PvN, poradenství a dalšího vzdělávání

Hlavní náplň činnosti:
- přijímání podání od občanů
- vedení evidence uchazečů o zaměstnání
- zadávání dat do informačního systému
- vedení dokumentace a spisu
- zprostředkování zaměstnání
- uzavírání a aktualizace IAP

Kvalifikační a další požadavky:
- ukončené minimálně vyšší odborné vzdělání
- velmi dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
- práce s lidmi, komunikační dovednosti, profesionální vystupování, asertivní chování, emoční odolnost
- samostatnost, pečlivost, důslednost, flexibilita a spolehlivost
- svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- praxe v oblasti státní správy - výhodou
- řidičský průkaz skupiny B - výhodou

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy v 10. platové třídě
po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku v závislosti na odváděné práci
- pružná pracovní doba - plný úvazek
- předpokládaný nástup - září
- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za dlouhodobou nemoc)

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- stravenkový paušál
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím
- příspěvek na produkty spoření na stáří v částce 270,- Kč

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 11.9.2024 na e-mailovou adresu dagmar.bebrova@uradprace.cz. S ohledem na dočasné uzavření pracoviště v Nýřanech bude výkon činnosti na pracovišti v Plzni.

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.