Název profese Montáž nábytku + práce ve skladu + rozvoz nábytku
Místo výkonu práce Plzeň
Přidáno 3.9.2024

Zaměstnavatel TORRIMEX s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67085401

Kontakt: tel.: 733 134 983, e-mail: vlachova@torrimex.cz
Náplň práce: montáž nábytku + práce ve skladu + rozvoz nábytku.
Požadujeme: základní vzdělání + manuální zručnost nebo vyučení (se zaměřením na nábytek výhodou - není podmínkou), ŘP "B", možné i pro absolventy.
Nabízíme: k základní mzdě odměny + proplácení cestovních náhrad + proplácení případných přesčasů.
Pracovní doba PO-PÁ 9-18h nebo dle domluvy.