Název profese Dělník ve výrobě nerudných surovin
Místo výkonu práce Plzeň
Přidáno 18.7.2024

Zaměstnavatel EUROVIA Kamenolomy, a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67072908

Upřesňující informace: nástup nástup možný od 1.9. 2024, příp. dle dohody, a to na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
náplň práce: obsluha, údržba a drobné opravy technologické linky na zpracování kameniva, obsluha kropicího a zametacího vozu, údržba a drobná oprava stojů a zařízení, další práce dle požadavků a pokynů nadřízeného pracovníka
požadujeme: řidičský průkaz skupiny C s odbornou a zdravotní způsobilostí, ochotu pracovat v dvousměnném provozu, fyzickou zdatnost, flexibilitu, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem
uvítáme: průkaz strojníka kolového nakladače, praxe při hornické činnosti
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 120,- Kč), náborový příspěvek 10.000,- Kč, roční odměny, pojištění za způsobenou škodu zaměstnavateli, program benefitů Flexi Pass, karta Multisport, možnost nákupu zaměstnaneckých akcií, po roce trvání zaměstnaneckého poměru možnost příspěvku na penzijní připojištění, peněžitá odměna k pracovnímu a životnímu výročí