Název profese Servisní technik informačních technologií
Místo výkonu práce Plzeň
Přidáno 27.9.2024

Zaměstnavatel Axes Computers s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby, Absolventy
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67090772

Pro naši provozovnu v Plzni hledáme servisního technika informačních technologií.

Náplň práce:
• oprava, instalace a nastavení softwaru v koncových IT zařízeních (notebook, PC, mobil)
• správa a nastavení aktivních síťových prvků, kamerových systémů, EZS
• opravy a údržba hardware výpočetní techniky
• správa a konfigurace síťové infrastruktury
• instalace, konfigurace a správa serverů

Požadujeme:
• minimálně úplné střední odborné nebo SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou
• alespoň základní znalosti z oboru náplně práce
• schopnost práce v kolektivu, pečlivost, smysl pro zodpovědnost a samostatnost
• zdravotní stav vhodný pro uvedenou pracovní pozici a trestní bezúhonnost
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
• hlavní pracovní poměr, plný úvazek
• pružná pracovní doba
• vhodné i pro absolventy – zaškolíme a zaučíme
• nadstandardní finanční ohodnocení
• zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravu 115 Kč/den, zdravotní volno, možnost prodloužení dovolené, možnost pořízení mobilního telefonu dle vlastního výběru, zaměstnanecké slevy)
• stabilní zázemí ryze české společnosti s více než dvacetiletou historií
• rozmanitou práci v mladém kolektivu
• možnost uplatnit své zkušenosti, znalosti a nápady

Informace pro uchazeče:
Místo pracoviště: Plzeň, Kollárova 1
Nástup: podle dohody, ideálně 10/2024 – 02/2025
Doplňující informace: Mgr. Jiří Blažek, 377 354 173, blazek@axes.cz

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete prosím informace o vás nebo váš strukturovaný životopis spolu s telefonickým a emailovým kontaktem na adresu prace@axes.cz nebo zavolejte na tel. číslo 377 354 173.