Název profese Řidič
Místo výkonu práce Nýřany
Přidáno 15.8.2024

Zaměstnavatel EKO-SEPAR, s. r. o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67077944

ZAHRANIČNÍ RODINNÁ FIRMA ZABÝVAJÍCÍ SE svozem, tříděním a recyklací odpadů hledá zaměstnance na pozici Řidič:
Náplň práce: tuzemská přeprava kontejnerů, manipulace s odpadovými nádobami, koordinace
nakládky a vykládky materiálu, obsluha mobilních lisovacích jednotek.
Požadujeme: řidičské oprávnění C, profesní průkaz, kartu řidiče, psychologické vyšetření,
zodpovědnost a svědomitost, časovou flexibilitu a ochota kolektivní práce.
Nabízíme: jistotu zaměstnání u stabilní rodinné společnosti s německou účastí, zázemí v
prosperující společnosti zabývající se obchodem s druhotnými surovinami, moderní vozový park,
služební telefon, roční odměny, věrnostní odměny, příspěvek na stravování, možnost rozšíření
odborné kvalifikace, placené přesčasové hodiny, jednosměnný provoz, volné víkendy a svátky,
nástup možný ihned. Odpovídající platové ohodnocení od 40 000 Kč podle kvalifikace a
zařazení.
První kontakt e-mailem, telefonicky či osobně Hřbitovní 1214, 330 23 Nýřany.