Název profese Vedoucí oddělení General Affairs
Místo výkonu práce Kožlany
Přidáno 12.9.2024

Zaměstnavatel Amagasaki Pipe Czech s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67075081

Nástup možný ihned

Náplň práce
Podílení se na řízení všeobecných záležitostí a na správě majetku společnosti. Komunikace s firmami spravující zabezpečovací systémy a IT. Řízení komunikace a podpory ohledně firemních bytů, vozů a pracovních víz.

Požadujeme
Středoškolské vzdělání, praxe v GA výhodou, AJ na komunikativní úrovni, japonština výhodou, znalost MS Office, znalost Helios Orange výhodou, řidičský průkaz sk. B, smysl pro zodpovědnost, organizační a komunikační dovednosti, časovou flexibilitu.

Zaměstnanecké výhody
Příspěvek na stravné, příspěvek na důchodové připojištění.

První kontakt možný e-mailem nebo telefonicky Po - Pá 7:00 - 15:00