Název profese Operátor (-ka) v elektrovýrobě
Místo výkonu práce Stod
Přidáno 15.8.2024

Zaměstnavatel Murr CZ, s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67075867

Náplň práce: letování, montáž, vstřikovací lisy, balení, zalévání, potisk, elektrické zkoušení, osazování součástek, navíjení transformátorů
Práce ve dvousm. provozu (6:00 - 14:00 a 14:00 - 22:00), občasně noční směny. Výhodou praxe v letování či zkušenosti z elektrovýroby.
Náborová odměna, vánoční prémie, věrnostní odměny, dotované stravování a doprava, příspěvek na penzijní připojištění.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Plzeň-jih

Plzeň-jih
Advantage Consulting, s.r.o. - Plzeň
Plzeň-jih
Plzeň-jih
55000 - 70000 Kč za měsíc
CIE HR s.r.o.
Plzeň-jih
32000 - 39000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Plzeň-jih
Plzeň-jih

Mzda

od 29900 do 32400

U společnosti Murr CZ, s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Operátor (-ka) v elektrovýrobě žádná další volná místa

Volné pracovní místo Operátor (-ka) v elektrovýrobě je vystaveno v regionu Plzeň-jih .