Název profese Obsluha strojního zařízení (M/Ž)
Místo výkonu práce Protivín
Přidáno 23.9.2024

Zaměstnavatel Wotan Forest, a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 38.75
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 67091064

Náplň práce:
- obsluha výrobní linky na pilnici
- odpovědnost za dodržování technologických postupů
- seřizování + nastavování linky a ovládacího PC

Požadujeme:
- práce je vhodná pro manuálně zručné ženy i muže
- vhodné pro dřevařské učňovské obory nebo obory mechanizátor, opravář, truhlář apod.
- ochota pracovat v dvousměnném provozu (po-pá)
- praxe v oboru výhodou

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, příspěvky za práci nad rámec Zákoníku práce, bonus za odpracované roky a životní jubilea, další slevové programy pro zaměstnance
První kontakt: Novák Václav Ing., tel.: 725 824 421, e-mail: kariera@wotan.cz