Název profese Expedient/ka pekařských a cukrářských výrobků
Místo výkonu práce Protivín
Přidáno 19.8.2024

Zaměstnavatel POLANSKÝCH, s.r.o.
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67081164

Vhodné i pro cizince
Náplň práce: Příprava pekařských a cukrářských výrobků pro expedici k zákazníkům.
Pracovní doba: NE až ČT - od 21:45 do 6:15 hod
Požadavky na zaměstnance: Samostatnost, zodpovědnost, přesnost. Šikovné, nezaučené zaškolíme.
Výhody: Stravování zdarma, zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky, mzda vždy 15 den v měsíci.
První kontakt: Polanský Roman, tel.: 736 521 151, e-mail: cukrarna@polanskych.cz