Název profese Administrátor/Správce IT
Místo výkonu práce Písek
Přidáno 22.5.2024

Zaměstnavatel Nemocnice Písek, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67057041

Náplň práce: - správa serverů, síťové infrastruktury, virtualizace, zálohování uživatelských periférií, správa a instalace aplikačních prostředí, podpora uživatelů
Požadujeme: - znalost desktopových a serverových operačních systémů Windows, znalost administrace uživatelů i jiných objektů v Active Directory (AD), samostatnost, spolehlivost, pečlivost a smysl pro zodpovědnost, praktické myšlení, anglický jazyk minimálně na úrovni porozumění odborných textů
Zaměstnanecké výhody: Dovolená 5 týdnů, zvýhodněné stravování ve vlastním stravovacím zařízení
První kontakt: Sekyrková Magdalena Bc. DiS., , e-mail: personalni@nemopisek.cz