Název profese Číšníci a servírky
Místo výkonu práce Jetětice
Přidáno 25.7.2024

Zaměstnavatel Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 38
Vhodné pro Zdravé osoby, Absolventy
Počet míst 1
Reference 67073881

Požadujeme:
vzdělání SOU
výpis z rejstříku trestu
dobrý zdravotní stav
příjemné vystupování, komunikační schopnosti, flexibilitu, zodpovědnost

Náplň práce:
příjem objednávek, přebírání zboží
zajištění přípravného a servisního vybavení
příprava a servírování nápojů včetně obsluhy za barem
dodržování hygienických a bezpečnostních standardů, úklid pracoviště

Nabízíme:
práce na pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení – 2 volná pracovní místa
zařazení v platové třídě 4 dle Nařízení vlády č.341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů + osobní ohodnocení
příspěvek na produkty penzijního spoření, příspěvky na dětský tábor, příspěvek na stravování
5 dní indispozičního volna, 5 týdnů řádné dovolené
místo výkonu práce Jetětice
adresa pracoviště: Hotel Vltava, Červená nad Vltavou 126, 398 48 Jetětice

Nástup dle dohody

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete Váš strukturovaný životopis co v nejkratším termínu na e-mail: volnamista@zsmv.cz nebo poštou na adresu ZS pro MV, Personální oddělení, Přípotoční 300/12, 101 01 Praha 10