Název profese Asistent Manažera - Pardubický kraj - jen OZP
Místo výkonu práce Pardubice
Přidáno 4.9.2024

Volné od 4.9.2024
Zaměstnavatel Protektia, s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Počet míst 2

Požadujeme: SŠ vzdělání, základní znalost práce na PC (Word a Excel), pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost, příjemnou komunikaci. Nutné ID.
Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP i DPP s možnosti prodloužení, zaručenou pravidelnou mzdu. Pružná pracovní doba, zkrácený úvazek 20 hodin týdně.
Náplň práce: Všeobecná administrativa, každodenní telefonní hovory se zájemci o práci, vyřizování e-mailové korespondence spolupráce s oblastními managery. Řízení referenčního automobilu automobilu Určeno pro osoby se zdravotním postižením.
Nezapomeňte přiložit svoje platné telefonní číslo. Nutný nejprve telefonický kontakt.
KO Roman Kremser tel. 734 881 692 e-mail nabor3.centrum@protektia.cz Po-P8 9:00-16:00

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Pardubice

Pardubice
Pardubice
Pardubice
Advantage Consulting, s.r.o.
Pardubice
Pardubice

Kontaktní údaje

Jméno Roman Kremser
Telefon 734 881 692

Mzda

od 10000 do 10000 měsíčně