Název profese Servisní technik junior/senior
Místo výkonu práce Pardubice
Přidáno 20.9.2024

Volné od 19.9.2024
Zaměstnavatel Novitim s.r.o.

Právě hledáme servisního technika! U nás vyvíjíme a vyrábíme zařízení, které dodáváme nejen klientům po ČR ale i do zahraničí. Aktuálně hledáme servisního technika, který rád cestuje, domluví se anglicky a zároveň se chce něco nového naučit. :-) Ať už jste absolvent, který svou profesní dráhu začíná nebo už máte nějakou tu praxi za sebou, ozvěte se nám!

Náplň práce:
• Zajištění instalace a zprovoznění zařízení u zákazníků včetně jejich zaškolení
• Provádění pravidelných servisů a prohlídek u klientů
• Spolupráce s dalšími kolegy techniky a nadřízeným
• Výjezdy za zákazníky nejen v ČR ale hlavně do zahraničí – možnost využití angličtiny :-)

Nabízíme:
• Motivující mzdové ohodnocení 41.000 - 70.000 Kč dle praxe a zkušeností
• Šanci i pro absolventy, které si zaučíme
• Atraktivní finanční odměnu za doporučení nového zaměstnance
• Zajímavou slevu na PHM
• Zkrácenou pracovní dobu
• Mobil, notebook
• 5 týdnů dovolené
• Možnost home office po zaučení
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Možnost příspěvku na MultiSport
• Příspěvek na stravování
• Jídelnu v blízkosti pracoviště
• Možnost jazykových nebo odborných kurzů dle domluvy
• Práci s novou technologií
• Firemní akce
• Nástup dle domluvy
• Pracoviště v Pardubicích

Požadujeme:
• Vzdělání elektrotechnického směru
• Komunikativní znalost angličtiny pro občasnou domluvu se zákazníky
• Platné osvědčení o odborné způsobilosti podle Zák. 250/2021 Sb. a NV 194/2022 Sb (dříve vyhláška č.50)
• Chuť se naučit vše potřebné od absolventů nebo techniky, kteří už mají nějakou tu praxi :-)
• Flexibilitu, samostatnost

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!