Název profese Pracovník/pracovnice přímé péče v zdvop (péče o děti)
Přidáno 9.10.2024

Zaměstnavatel Dětské centrum Veská
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67095446

Náplň práce: péče o děti umístěné na přechodnou dobu mimo svou rodinu v malých rodinných skupinách obvykle po 4 dětech různého věku (3 až 18 let) pracovnice/pracovník ("teta/strejda") zajištuje dětem bezpečné prostředí, osobní péči, naplnění jejich potřeb, smysluplné trávení volného času a stará se také o praktický chod domácnosti jako v rodině.
Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou nejlépe se zdravotnickým, pedagogickým nebo sociálním zaměřením, trestní bezúhonnost, citlivý přístup, empatii, samostatnost v rozhodování, schopnost práce v týmu,
Výhodou: praxe u dětí v jiném pobytovém zařízení
Plat dle dosažené praxe + příplatky.
Zaměstnanecké výhody: 32 hodin dalšího placeného volna, příspěvek na stravování a další benefity z fondu kulturních potřeb, možnost dalšího vzdělávání
Životopisy zasílejte do 21. 10. 2024 na e-mail: personal@dcveska.cz,
bližší informace na http://www.dcveska.cz/zdvop nebo u vedoucí Mgr. Petry Štanclové, tel. 731 478 192, vedouci.holice@dcveska.cz