Název profese Prodavač/ka potravinářského zboží - vedoucí prodejny
Místo výkonu práce Přelouč
Přidáno 22.8.2024

Zaměstnavatel RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67082338

Náplň práce
V Řeznictví RABBIT budete prodávat zaručeně čerstvé a kvalitní maso a uzeniny za slušné ceny. A díky Vám se zákazníci budou rádi vracet.
Aktivní nabídkou spokojenému zákazníkovi můžete zvýšit prodej a získat motivační ohodnocení.
Do pultu budete doplňovat již porcované čerstvé maso a uzeniny. Mimo otevírací dobu provádí celý kolektiv sanitaci řeznictví.
Požadujeme:
- samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se, vyučení a praxe v oboru VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme), výpis z trestního rejstříku, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami, příjemné vystupování
PRAXE u pultového prodeje vítána
Nabízíme:
- práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu
- důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu.
- časově nenáročnou směnnost, flexibilitu
- motivační ohodnocení v závislosti na tržbě
- příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
- naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu
- odměny za jubilea
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (08:00 - 16:00).