Název profese Prodavač/ka potravinářského zboží
Místo výkonu práce Přelouč
Přidáno 2.8.2024

Zaměstnavatel RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67076726

Náplň práce:
- obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování)
- zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
Požadujeme:
- samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se, příjemné vystupování
- trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
Nabízíme:
- možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- zajištíme důkladné zaškolení v nově otevřené prodejně
- motivační ohodnocení v závislosti na tržbě
- nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny
- zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT
- zvýhodněné firemní půjčky
První kontakt e-mailem nebo telefonicky v době Po - Pá 8.00 - 16.00 hod.