Název profese Operátor/ka ve výrobě
Místo výkonu práce Pardubice
Přidáno 8.10.2024

Zaměstnavatel Flex International s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby, Absolventy
Počet míst 1
Reference 67093740

Pracovní náplň:
- lehká manuální práce na výrobní lince (vybalování klávesnic na výrobní linku, vizuální kontrola, lepení štítků,..)
- kontrola kvality výrobků dle stanovené specifikace
- plnění nastavených hodinových norem
- manipulace s výrobky na výrobní lince dle pracovních instrukcí
Požadujeme:
- ochotu pracovat ve 2-3 směnném provozu
- schopnost týmové práce
- flexibilitu
Co na oplátku získáte od nás a co Vám nabízíme:
- důležitou praxi v mezinárodní logistické společnosti, kde budete pracovat ve skvělém kolektivu
- po dobu 3 měsíců, kdy se navzájem budeme testovat dostanete v součtu 10 000 Kč jako bonus za nástup
- pokud nejste fanda vaření, je zde možnost si objednat oběd, který za Vámi přijede až do firmy
- zároveň Vám na obědy přispějeme v podobě stravenkového paušálu
- možnost využít hrazeného jazykové kurzu angličtiny přímo v naší společnosti
- pokud jste dárcem krve, odměníme Vás za to
- možnost využít zvýhodněný mobilní tarif, který je speciálně nastaven pro naše zaměstnance
- jakmile v naší společnosti odpracujete 3,5 či 10 let, budete za to náležitě odměněni
- pokud běháte, hrajete badminton, bowling či jiný sport na závodní úrovni, přispějeme Vám na sportovní aktivity při prezentaci firmy a jako benefit Vám zprostředkujeme příspěvěk na sport, kulturu a volný čas formou multisport karty
- na stmelování týmu nezapomínáme, a proto pořádáme pravidelné teambuildingové aktivity
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.