Název profese Programátor/ka komunikačních zařízení - sw+hw+fw
Místo výkonu práce Pardubice
Přidáno 23.9.2024

Zaměstnavatel ELGAS, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 3
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67084890

Náplň práce:
• programování jednočipových procesorů v jazyce C/C++
• práce s pokročilými vývojovými systémy a moderními technologiemi
• implementace komunikačních technologií do měřících přístrojů
• testování navržených řešení a příprava technické dokumentace
• spolupráce při oživování měřících a komunikačních přístrojů
• zapojení do inovativních projektů v rámci týmů vývojového oddělení

Požadavky:
• střední škola, případně vysoká technického zaměření (nejlépe elektro)
• zkušenosti s architekturou ARM procesorů
• povědomí o komunikačních technologií (GPRS, LTE, NB IoT)
• komunikační znalost anglického jazyka
• schopnost týmové spolupráce ale i samostatné práci na projektech

Nabízíme:
• práci na hlavní pracovní poměr v technologicky pokročilé vývojově-výrobní společnosti
• flexibilní pracovní dobu (jednosměrný provoz) v rámci work life balance
• individuální přístup společnosti k potřebám zaměstnance
• pět týdnů dovolené + 3 dny sick days
• zajištěné firemní stravování s příspěvkem
• podporu dalšího vzdělávání a profesního rozvoje
• odpovídající finanční ohodnocení
• dobrou dopravní dostupnost

Místo pracoviště: Pardubice