Název profese Ruční nebo strojní úklid
Místo výkonu práce Ostrava - Hrabová
Přidáno 30.8.2024

Volné od 4.9.2024
Zaměstnavatel CORA PLUS s.r.o.
Počet míst 5
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

Hledáme úklidové pracovníky, kteří budou provádět ruční nebo strojní úklid.
Náplň práce: úklid průmyslového provozu, kanceláří, společných prostor a soc. zařízení.
Pracovní doba: pondělí až pátek, 6:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 / 22:00 - 6:00 hodin (lze si sjednat s vedoucím pracovníkem i jednosměnný provoz).
Požadujeme: spolehlivost, pečlivost a dlouhodobou spolupráci.
Nabízíme: práci na HPP nebo DPP. Možnost přesčasové práce o víkendech.
Mzda: ruční úklid - 112,50 až 120 Kč/hod., strojní úklid - 116,10 až 123,80 Kč/hod. + zákonné příplatky
Místo je vhodné pro invalidní osoby. Těmto osobám nabízíme práci na HPP a navíc náborový příspěvek až do výše 12 000 Kč/rok.
Nástup: ihned.
Místo výkonu práce: Ostrava - Hrabová

Kontaktní údaje

Jméno Bc. Lenka Proklová
Telefon 596 223 724

Mzda

od 112,50 do 123,80 za hodinu