Název profese Umělecký čalouník / čalounice a dekoratér / dekoratérka
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 7.10.2024

Zaměstnavatel Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67094385

1. kontakt e-mailem bara.machacova@ndm.cz
Náplň práce: čalounické a dekoratérské práce – šití kompozic, např. panorám, prospektů, dekoračních závěsů, záclon, aplikací opon a drapérií dle návrhů scénografů; provádění čalounění scénických prvků, potahování dřevěných i kovových kulis; čalounické práce na slohových i současných nábytcích a jejich rekonstrukce

Požadujeme: vyučení v oboru čalouník, praxe v oboru výhodou; samostatnost, spolehlivost, preciznost, zodpovědnost, zručnost; ochota učit se novým věcem; dobrá pracovní morálka; vyhovující zdravotní stav

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, možnost stravování za výhodnou cenu; atraktivní divadelní prostředí, netradiční a činorodá práce; vstupenky na představení NDM za poloviční cenu.

Mzda

od 21300 do 27260

Volné pracovní místo Umělecký čalouník / čalounice a dekoratér / dekoratérka je vystaveno v regionu Ostrava-město .