Název profese Svářečský technolog / technoložka
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 3.10.2024

Zaměstnavatel VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENTSTVÍ a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37,5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67093957

1. kontakt e-mailem, stručný životopis zašlete na: pavla.nemcicova@vitkovice.cz
Náplň práce:
- dozor svařování.
- navrhování svařovací technologie pro svařování konstrukcí a výrobků.
- navrhování svařovacího materiálu.
- řízení jakosti a technických zkoušek ve svařování.
- posuzování svarových spojů.
- organizace svařovacích procesů a jejich dozorování.
- zpracování podkladů pr opravy výrobků v oblasti svařování.

Požadavky:
- znalost technologie svařování a technologických postupů v oblasti svařování
- znalost AJ - slovem i písmem.
- praxe v technickém oboru
- práce na PC: Word, Excel, AutoCad výhodou
- řidičský průkaz sk.B

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, karta Multisport, firemní vzdělávání

Mzda

od 35000 do 40000